Telefon

+48 534 414 727

Adres

Walońska 16/16, 50-413 Wrocław

O akademii

O akademii

Dolnośląska Akademia Medycyny Estetycznej i Kosmetologii to placówka szkoleniowa zajmująca się kształceniem lekarzy, kosmetologów oraz pielęgniarek z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii medycznej oraz regeneracyjnej. Organizujemy szkolenia na każdym poziomie zaawansowania- podstawowe, zaawansowane oraz master. W naszej ofercie znajdziecie szkolenia, które od podstaw przygotują Was do pracy w zakresie medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

Dolnośląska Akademia Medycyny Estetycznej i Kosmetologii cieszy się dużym zaufaniem wielu kursantów, którzy stale do nas wracają, aby nadal podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Nasza placówka pracuje na najlepszych sprzętach zarówno dydaktycznych jak i praktycznych, zapewniamy rzetelne podstawy wiedzy teoretycznej oraz bogaty program ćwiczeń praktycznych na dużej ilości modelkach z użyciem najwyższej jakości preparatów i sprzętów na rynku.

Nasi instruktorzy to wykwalifikowani kosmetolodzy medyczni oraz sztab lekarzy. Nasi instruktorzy posiadają certyfikaty pedagogiczne, wpisy do RIS oraz akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Opracowane autorskie metody prac zarówno ze sprzętem jak i wypełniaczami nadadzą rozmachu Waszej dotychczasowej pracy.

Dolnośląska Akademia Medycyny Estetycznej i Kosmetologii organizuje butikowe szkolenia przy maksymalnej 4 osobowej grupie szkoleniowej. Istnieje możliwość dotacji unijnych na szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową Dolnośląskiej Akademii Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.