Telefon

+48 534 414 727

Adres

Walońska 16/16, 50-413 Wrocław

Nasz zespół

image

Nazar Korczak


 • Nazar Korczak współzałożyciel Dolnośląskiej Akademii Medycyny Estetycznej i Kosmetologii skupiającej najlepszych specjalistów z obu tych dziedzin. Właściciel wrocławskiej kliniki medycyny estetycznej GLOW CLINIC. Student kierunku lekarskiego. Prywatnie doradca biznesowy i strateg. Skupia się na szukaniu nowych rozwiązań, minimalizowaniu kosztów i zwiększeniu dochodów. Podnosi swoją poprzeczkę skupiając się na coraz bardziej wymagających klientach. Pomoże nabrać Twojej marce rozmachu i sprawi, że Twoja marka będzie rozpoznawalna i dochodowa a ty zmotywowany/a do działania!
  „Twoja marka będzie niezwykła, a ja pomogę Ci ją stworzyć ją tak, aby jej niesamowitość była niepodważalna!”

image

Anna Maria Bednarska


 • Anna Maria Bednarska współzałożycielka Dolnośląskiej Akademii Medycyny Estetycznej i Kosmetologii. Obroniła swój dyplom z kosmetologii w 2020 roku na uczelni Collegium Medicum UJK. W dalszym ciągu podnosi swoje kwalifikacje jako kosmetolog oraz jako pielęgniarka. Swoją profesjonalną przygodę z igłą rozpoczęła w 2019 roku i od tamtej pory jest nieodłącznym elementem jej życia. Właścicielka marki ESTHE, którą zaczęła tworzyć w 2020 roku i kreuje ją do dziś w kilku miastach w Polsce. Specjalistka z zakresu stymulatorów tkankowych, wolumetrii twarzy oraz powiększania i modelowania ust. Autorka metody powiększania ust. Przeszła długą drogę, obfitą w szkolenia i kursy z zabiegów medycyny estetycznej zarówno w Polsce jak i za granicą. A dziś chce przekazać tę wiedzę Tobie. Wiedzę wzbogaconą o doświadczenie. Pokażę Ci, że praca może być pasją.
  „Pozwól, że wprowadzę Cię w mój świat, świat pełen pasji i miłości do estetycznego piękna. Będę z Tobą na każdym etapie, przy każdym triumfie czy napotkanym problemie.”

image

Roksana Bogdanowicz


 • Roksana Bogdanowicz swój dyplom magistra kosmetologii medycznej obroniła w 2017r. na uczelni SAN w Warszawie. Profesjonalnie związana kosmetologią jest od 11 lat, która jest jej wielką pasją. Swoje doświadczenie zdobywała w prestiżowych klinikach medycyny estetycznej w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez aktywne uczestnictwo w kursach, szkoleniach,sympozjach z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Poznaje w ich trakcie nowości, a następnie najlepsze z nich wdraża do Waszych indywidualnych terapii zabiegowych. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta kompleksowo diagnozuje stan skóry pacjentów. Tworzy spersonalizowane plany zabiegowe oraz zaleca „szytą na miarę” pielęgnację domową, wspierającą efekty zabiegów gabinetowych. Specjalizuje się w zabiegach anti-age, mezoterapiach igłowych, peelingach medycznych, stymulatorach tkankowych oraz laseroterapii.
  „Zdrowa skóra to fundament do dalszych działań w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej, a ja nauczę Cię jak ją przygotować”.

image

Mateusz Zapart


 • Mateusz Zapart jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach (studia podyplomowe dla lekarzy na kierunku Medycyna Estetyczna). Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Posiada liczne certyfikaty ukończonych kursów i szkoleń m.in. w zakresie zabiegów z użyciem toksyny botulinowej i wypełniaczy. Pomaga pacjentom odzyskać wiarę w siebie, pomagając w ich problemach. Dba przede wszystkim o zachowanie naturalnego wyglądu pacjenta, tak aby podkreślić i uwydatnić naturalne piękno.
  Szkolenia prowadzi wyłącznie dla lekarzy.
  „Pokaże Ci, jak wygląda medycyna estetyczna z punktu widzenia lekarza z ogromną pasją do naturalnego piękna.”

Anastazja Lazebna


 • Doświadczenie związane z zabiegiem makijażu permanentnego zdobywała przez ostatnie dwa lata w ciągu, których odbyła aż 16 szkoleń w poznając najlepsze techniki. Techniki, które dopiero dłuższym po czasie pojawiają się w Polsce.

  Zaczynając od szkoleń z podstawowej stylizacji brwi, przyciągnęła ją dziedzina makijażu permanentnego tak aby Panie mogły dłużej cieszyć się stylizacją, którą stworzyła. Jest zwolennikiem techniki POWDER OMBRE. Wygojenia jej prac charakteryzują się naturalnością, delikatnością i spójnością z urodą klientek. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jako dyplomowana linergistka oraz szkoleniowiec tworzy subtelną pigmentacje permanentną i z satysfakcją przekazuje wiedzę Naszym kursantom z zakresu pigmentologii, kolorymetrii, techniki, fotografii oraz kładzie nacisk na praktykę. W pracy z klientkami oraz kursantkami nie uznaje kompromisów i skupia się na szczegółach a przede wszystkim świadomie podchodzi do pracy.
  „Pozwól, że wprowadzę Cię w świat permanentnego piękna z dbałością o każdy szczegół Twojej teorii i praktyki.”

Oktawia Dębińska


 • Cześć, jestem Oktawia i uwielbiam wydobywać kobiece piękno.

  Od zawsze chciałam pomagać kobietom w poprawie wizerunku. Ukończyłam akademię wizażu, gdzie nauczyłam się pomagać naturze, za pomocą perfekcyjnego makijażu oraz wyćwiczyłam poczucie estetyki. Następnym krokiem były wypełniacze, aby efekty były trwałe, a Panie czuły się komfortowo, nawet bez makijażu. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, pozwala mi, wykonywać pracę profesjonalnie i indywidualnie podchodzić do każdej klientki. W 2019 roku zdobyłam tytuł "Masterclass Lips". Cały czas pogłębiam swoją wiedzę oraz kwalifikacje, by spełnić wszystkie oczekiwania i eliminować błędy.
  Praca jest moją ogromną pasją. Kocham kobiece piękno i delikatność.

  Jestem osobą otwartą oraz kontaktową, a praca z kobietami to spełnienie moich marzeń 🤍

Iryna Strońska


 • Dr. Iryna Strońska jest absolwentem Narodowego Medycznego Uniwersytetu im. O. Bohomolca

  Jest głównym szkoleniowcem w Akademii UMAA stworzonej przez Annę Funikova. Dr. Iryna Strońska w Ukrainie jest głównym lekarzem zajmującym się powikłaniami po zabiegach z medycyny estetycznej. Prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej wyłącznie dla lekarzy. Posiada liczne certyfikaty ukończonych kursów i szkoleń m.in. w zakresie zabiegów z użyciem toksyny botulinowej i wypełniaczy.

  Pomaga pacjentom odzyskać wiarę w siebie, pomagając w ich problemach. Dba przede wszystkim o zachowanie naturalnego wyglądu pacjenta, tak aby podkreślić i uwydatnić naturalne piękno.

  "Pokaże Ci, jak wygląda medycyna estetyczna z punktu widzenia lekarza z ogromną pasją do naturalnego piękna."